chicanes دایره سراسری استانی فوتبال

chicanes: دایره سراسری استانی فوتبال خوزستان لیست پخش برنامه های رادیویی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سن من بعضی‌ها را اذیت می‌کند/ کلوب اولتیماتومی نداده‌ است ، بزرگراه صاف کن قدیمی‌ها هستم، منصوریان

سرمربی استقلال گفت: ظاهرا شرایط سنی من حساسیت برانگیزه شده است و برخی‌ را اذیت می‌کند.

سن من بعضی‌ها را اذیت می‌کند/ کلوب اولتیماتومی نداده‌ است ، بزرگراه صاف کن قدیمی‌ها هستم، منصوریان

منصوریان: سن من بعضی ها را اذیت می کند/ بزرگراه صاف کن قدیمی ها هستم/ کلوب اولتیماتومی نداده است

عبارات مهم : بازیکن

سرمربی استقلال گفت: ظاهرا شرایط سنی من حساسیت برانگیزه شده است و بعضی را اذیت می کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان بعد از جلسه هیئت مدیره استقلال گفت: در جلسه امروز راجع به همه پرسشها مباحث خوبی داشتیم. این پرسشها مشمول بر امور مالی و حتی پرسشها داخلی تیم می شد که در موردشان با اعضای خوب هیئت مدیره صحبت کردیم. هنوز منابع مالی بازیکنان تامین نشده و قرار شد دست به دست هم دهیم تا در این زمینه کمک کنیم. در خصوص مسائلی که تیم را اذیت می کند، هیئت مدیره گفته حاضرند کمک کنند. علی رغم سال گذشته احساس کردم اعضای هیئت مدیره بر این نظر هستند که جهت نام استقلال تلاش کرده و کمک کنند.

سن من بعضی‌ها را اذیت می‌کند/ کلوب اولتیماتومی نداده‌ است ، بزرگراه صاف کن قدیمی‌ها هستم، منصوریان

وی در مورد تقویت کادر فنی تصریح کرد: صحبت از تقویت کادر فنی نبود، چون دستیار کی روش کنار من هست. گزارش تلاش روزانه کادر فنی را در اختیار مدیر کلوب قرار می دهیم. از هیئت مدیره تقدیر می کنم که دغدغه آنها مانند ما بود. از اعضای هیئت مدیره خواستم به تیم نزدیک شوند، به خصوص جواد قراب در حوزه فنی به ما اضافه شود. هنگامی که این اتفاق بیفتد، با فراغ بال بهتری در بازی ها شرکت می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه تیمش نتیجه نگرفته هست، گفت: در دو فصل گذشته دو اتفاق داخل تیم داشتیم. فصل گذشته بخش اعظمی از کادر فنی و بازیکنان جابجا شدند. این فصل جهت تقویت تیم 6 بازیکن آوردیم که 4 نفر از آنها ستاره هستند. چند بازیکن با قرارداد بلند مدت جذب کردیم. روندی که آینده نگری می کردم، هفته اول و دوم نیفتاد. هفته اول اتفاقات بازی با نفت آبادان بود و کمترین امتیاز جهت بازی با استقلال خوزستان 3 امتیاز بود که به آن نرسیدیم. با توجه به عملکرد بازیکنان داخل زمین، می دانیم به آن نقطه اوج می رسیم و در کورس قهرمانی قرار می گیریم. رقبای مان را زیر نظر دارم و می دانم امتیاز از دست می دهند. امیدوارم بتوانیم در مسیر آینده نتیجه های قبلی را جبران کنیم. شرایط به گونه ای رقم می خورد که به آن نقطه خواهیم رسید.

سرمربی استقلال گفت: ظاهرا شرایط سنی من حساسیت برانگیزه شده است و برخی‌ را اذیت می‌کند.

منصوریان در رابطه با عوض کردن ترکیب تیمش در هر بازی گفت: شاید جهت صدمین بار است که اعلام می کنم در لیگی فرسایشی قرار داریم و در دی ماه وقت نداریم به جوان مان وقت داده و بگوییم خودش را نشان دهند. باید بکاریم تا برداشت کنیم. نمی توانیم با 11 تا 14 بازیکن کار را شروع کرده و به آخر برسانیم. نمی توانیم سرمایه مان را روی 14 بازیکن بگذاریم. نگاه من به بلند مدت هست. سال گذشته، مهدی رحمتی، امید ابراهیمی، کاوه رضایی بیشترین فشار را تحمل کردند و خیلی به میدان رفتند. ما ساختار کلی خود را حفظ می کنیم. شاید بعضی از مربیان اعتقاد دارند که به 14 بازیکن فشار بیاورند، در صورتی که شاید در دی ماه آن کیفیت را نداشته باشند. من در تیم های قبلی ام با این روش چند سال جلو و هر بار در کورس قهرمانی قرار گرفتیم.

وی در خصوص اینکه گفته می شد بازی با پدیده آخرین وقت او خواهد بود و هیئت مدیره به وی اولتیماتوم داده هست، گفت: در هیئت مدیره چنین چیزی ندیدم و بنای آنها حمایت هست. از هیئت مدیره تقدیر می کنم که به مجموعه من اعتماد کرده و قول می دهم پاسخ اعتمادشان را بدهم. حواشی دور استقلال هر لحظه وجود دارد. اگر در گذشته حواشی بوده با حضور من 10 برابر شده است است.

در گذشته، بعضی از پیشکسوتان نبودند، ولی دوره من همه کارشناس شده است اند. سال گذشته، 500،600 مصاحبه دیدیم و امسال هم نزدیک به 150 مصاحبه می بینیم. وقت هم نداریم از نظرات و ایده های دیگران که بعضا ناخواسته آسیب معنوی هم به ما می زند، استفاده کنیم. هنگامی که هر بار به انتهای سال می رسیم، به نقطه اوج خواهیم رسید. اولتیماتومی نبود بسیار جلسه خوبی بود. از معدود جلساتی بود که خیلی خوب بود و احساس امنیت داشتم. در این چند وقت نه در مطبوعات و نه اینترنت حضور نداشتم ولی به من خبر می دهند که چه چیزهایی می گویند.

سن من بعضی‌ها را اذیت می‌کند/ کلوب اولتیماتومی نداده‌ است ، بزرگراه صاف کن قدیمی‌ها هستم، منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه صمد مرفاوی گفته که منصوریان ادبیاتش را عوض کردن دهد، گفت: او دوست من هست، ولی نمی دانم منظورش چیست. من گفتم تا سال 1402 بازیکن داریم و سرمایه گذاری کرده ایم. اگر من با شما صحبت نکنم، گله می کنید که بی احترامی کرده ام. هنگامی که صحبت می کنم، همه صحبت های من نقد می شود. در صحبتی که با هیئت مدیره داشتم به آنها گفتم همه مربیان گذشته را رصد کنید.

ظاهرا شرایط سنی من حساسیت برانگیزه شده است و بعضی را اذیت می کند. نمی خواهم نامی بعضی از رسانه ها را بیاورم ولی بروید و ببینید که چه تعداد مصاحبه علیه من گرفته اند. اگر کسی را می خواهند، بگویند تا آدرس بدهم. تصویر من را کنار مدیر جمهور قرار داده و گفتند مدیر جمهور باخت. من آدم راحتی هستم و دروغ نمی گویم. هنگامی که مجموعه شما را می بینم صحبت می کنم. اهل این نیستم که دنده عقب گرفته و کسی را زیر بگیرم و بروم!

سرمربی استقلال گفت: ظاهرا شرایط سنی من حساسیت برانگیزه شده است و برخی‌ را اذیت می‌کند.

منصوریان ادامه داد: فضایی علیه من درست کرده اند و پیشکسوتان را پیدا می کنند تا در مورد من صحبت کنند. پیشکسوتانی را پیدا کرده اند که آنها را چند سال پیش در ورزشگاه حیدرنیا دیده و بعضی از آنها تمرین سلامتی می کردند. مخلص هوادارمان هستم که مرا می فهمد. ما جهت تیم وقت می گذاریم ولی زمانی که به ما توهین شده است و تمسخر می کنند، عزم مان را جزم می کنیم که راه مان را برویم. ما این فرهنگ را عوض کردن می دهیم که بخواهند به مربی جوان توهین کنند. اگر مرا بسوزانید 20 سال دیرتر جای من را می گیرید. من آمده ام که بزرگراه صاف کن قدیمی ها باشم.

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | بازیکنان | منصوریان | علیرضا منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog