chicanes دایره سراسری استانی فوتبال

chicanes: دایره سراسری استانی فوتبال خوزستان لیست پخش برنامه های رادیویی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نمی‌خواستیم حریفان را گول بزنیم/ تنها غایب ما خلیل‌زاده است ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر موفق شویم نسف را شکست دهیم با خیال راحت‌تری در پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر السد قرار می‌گیریم.

نمی‌خواستیم حریفان را گول بزنیم/ تنها غایب ما خلیل‌زاده است ، برانکو

برانکو: نمی خواستیم حریفان را گول بزنیم/ تنها غایب ما خلیل زاده است

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر موفق شویم نسف را شکست دهیم با خیال راحت تری در پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر السد قرار می گیریم.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی با نسف قارشی ازبکستان در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: بازی فردا بسیار مهم هست. ما بازی مهمی پیش رو داریم و باید این بازی را طوری برگزار کنیم که در برابر السد در پایتخت کشور عزیزمان ایران با خیال راحت تری بازی کنیم. نسف نسبت به بازی اول بهتر شده است هست. آنها در منزل ما باختند ولی در بازی که در وزرشگاه خانگی خودشان برگزار کردند پیروز شدند.

نمی‌خواستیم حریفان را گول بزنیم/ تنها غایب ما خلیل‌زاده است ، برانکو

او ادامه داد: می دانیم که نسف به دنبال پیروزی است آیا که با این پیروزی می تواند به افزایش به مرحله بعدی امیدوار باشد. آنها با انگیزه برد به زمین می آیند.

برانکو گفت: در گروه ما سه تیم شانس افزایش دارند و این اتفاق فقط در گروه ما افتاده هست. در گروه ما دو تیم ۹ امتیازی و نسف ۶ امتیازی حضور دارند. با در نظرگرفتن این که الوصل شانسی جهت افزایش ندارد سه تیم دیگر تلاش می کنند بازی های باقی مانده خود را با پیروزی پشت سر بگذارند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر موفق شویم نسف را شکست دهیم با خیال راحت‌تری در پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر السد قرار می‌گیریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به آینده نگری اش از بازی فردا اظهار کرد: نمی توان نتیجه بازی را آینده نگری کرد. هر دو تیم به دنبال این هستند که با برد از زمین خارج شوند. ضمن این که ما به نسف احترام می گذاریم به دنبال پیروزی هستیم البته می دانیم بازی خیلی مشکل را پیش رو داریم.

وی ضمن بیان این که تمام بازیکنانش جهت بازی فردا آماده هستند، گفت: تنها بازیکن غایب ما شجاع خلیل زاده است که به علت محرومیت این بازی را از دست داده هست. به جز او تمامی بازیکنان ما با انگیزه برد جهت بازی فردا آماده هستند.

برانکو با اشاره به بازدیدش از ورزشگاه محل برگزاری بازی گفت: تمام کسانی که شاید در ورزشگاه، چه در منزل این بازی را تماشا می کنند شاهد بازی جذابی خواهند بود.

نمی‌خواستیم حریفان را گول بزنیم/ تنها غایب ما خلیل‌زاده است ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که دو باخت اخیر پرسپولیس در لیگ برتر کشور عزیزمان ایران تاکتیکی از جانب او جهت مشخص نشدن تاکتیک پرسپولیس برابر نسف است یا خیر، اظهار کرد: نه ما چنین محاسبه ای نداشتیم و نمی خواهیم حریفمان را گول بزنیم. در داربی که شرایط خاص خودش را داشت با وجود فشار زیادی که در نیمه دوم به استقلال وارد کردیم نتوانستیم پیروز شویم. در بازی برابر سایپا مسائلی مثل داوری باعث شد بازی را مطابق خواسته ما به آخر نبریم. بازیکنان من در تیم ملی حضور کاملی دارند و همین مساله باعث شد که تمام و کمال در این مدت در اختیار من نباشند.

او با اشاره به این که تفاوت عمده پرسپولیس امسال و پرسپولیس سال گذشته در لیگ برتر کسب چهار امتیاز زیاد هست، گفت: ما استرس کمتری نسبت به سال گذشته داشتیم ولی مسئله بزرگ ما مسابقه شدید جهت افزایش از این گروه هست. در گروه ما تیمی افزایش می کند که حداقل ۱۲ امتیاز داشته باشد و این مساله حساسیت بازی های گروه ما را زیاد کردن می دهد. نسف نسبت به دور رفت تفاوت پیدا کرده است به همین علت است که بازی فردا آینده ساز خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر موفق شویم نسف را شکست دهیم با خیال راحت‌تری در پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر السد قرار می‌گیریم.

برانکو ایوانکوویچ با بیان این که تمام بازیکنان نسف خطرناک هستند، گفت که آنها چند بازیکن هم در تیم ازبکستان دارند به همین علت آنها با تمام قدرت در زمین حاضر می شوند.

او اضافه کرد: بازی های این گروه بسیار سخت هست. هیچ کس فکر نمی کرد نسف که در دوحه بازی را واگذار کرد بتواند در زمین خودش السد را ببرد. این نشان دهنده غیرقابل آینده نگری بودن بازی های این گروه هست. مسابقه جهت افزایش بین سه تیم در این گروه بسیار فشرده هست. سال گذشته الاهلی و الهلال تیم های بسیار قدرتمندی بودند یا در امارات، الجزیره، الوحده و الوصل تا همین چند وقت پیش تیم های بهتری بودند، ولی در حال حاضر کیفیت قبلی خود را ندارند و افت کرده اند. این تیم ها را نمی توان با فصل قبل ارزش مقایسه کرد. السد و الدحیل شرایط خوبشان را حفظ کرده اند. پرسپولیس دو بازیکن مهم خود یعنی طارمی و رفیعی را از دست داده هست. با همه این صحبت ها ما اسکلت مهم تیم مان را حفظ کرده ایم و توانستیم تا اینجای بازی ها به خوبی پیش رویم.

نمی‌خواستیم حریفان را گول بزنیم/ تنها غایب ما خلیل‌زاده است ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد هماهنگ شدنش با شرایط فوتبال کشور عزیزمان ایران به عنوان یک مربی اروپایی، اظهار کرد: شغل من مربیگری است و این شرایط جهت بسیاری از مربیان وجود دارد. من مدتی سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران بودم و بعد به کرواسی، چین و عربستان سعودی رفتم. دوباره به کشور خودم رفتم و بعد از آن به کشور عزیزمان ایران بازگشتم. ما مربی ها دائم در حال عوض کردن در محل کار هستیم. ما می دانیم این شرایط زندگی مربی هاست به همین علت سریعا خودمان را با محیط هماهنگ می کنیم. این تغییرات هم در فوتبال و هم در فرهنگ آن کشورها هستند. این تغییرات هم مشکل هایی دارد ولی ما جهت هماهنگی با شرایط هر کشور وقت زیادی در اختیار نداریم و باید به سرعت با محیط تازه هماهنگ شویم.

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | برانکو | فوتبال | پیروزی | پرسپولیس | سرمربی تیم | شرایط زندگی | سرمربی تیم ملی | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog