chicanes دایره سراسری استانی فوتبال

chicanes: دایره سراسری استانی فوتبال خوزستان لیست پخش برنامه های رادیویی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تلاش اروپایی‌ها جهت حفظ سرمایه‌گذاری با کشور عزیزمان ایران ، ادامه همک

سفیر سوئیس در پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان این‌که مطمئن هستیم همکاری‌های هسته‌ای ما با کشور عزیزمان ایران ادامه پیدا خواهد کرد،‌ اظهار کرد: کارها بسیاری در

تلاش اروپایی‌ها جهت حفظ سرمایه‌گذاری با کشور عزیزمان ایران ، ادامه همک

ادامه همکاری های هسته ای کشور عزیزمان ایران و سوئیس/ تلاش اروپایی ها جهت حفظ سرمایه گذاری با ایران

عبارات مهم : ایران

سفیر سوئیس در پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان این که مطمئن هستیم همکاری های هسته ای ما با کشور عزیزمان ایران ادامه پیدا خواهد کرد، اظهار کرد: کارها بسیاری در حال انجام است تا سرمایه گذاری میان کشور عزیزمان ایران و اروپا حفظ شود و در هفته های آینده نتیجه های این کارها را خواهیم دید.

مارکوس لایتنر در گفت وگو با ایسنا درمورد موضع دولت سوئیس راجع به تحریم های آمریکا گفت: ما هر لحظه گفتیم که طرفدار برجام هستیم و از آن حمایت میکنیم و می خواهیم که برجام موفق باشد.

وی تاکید کرد: می دانیم که طبق گفته آژانس بین المللی انرژی اتمی، کشور عزیزمان ایران به همه تعهداتش پایبند بوده است و به خاطر تصمیمی که آمریکا گرفته متاسف هستیم، ولی همچنان از برجام حمایت کرده و امیدوار هستیم که قسمت های متفاوت برجام اجرا شود.

تلاش اروپایی‌ها جهت حفظ سرمایه‌گذاری با کشور عزیزمان ایران ، ادامه همک

این دیپلمات سوئیسی همچنین راجع به تلاش طرف های اروپایی جهت حفظ برجام اظهار کرد: کارهای بسیاری در حال انجام است تا سرمایه گذاری میان کشور عزیزمان ایران و اروپا حفظ شود و در هفته های آینده نتیجه کارها و تلاش های اروپایی ها را خواهیم دید که به کجا رسیده است.

سفیر سوئیس در پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد این که آیا همکاری های هسته ای کشور عزیزمان ایران و سوئیس با وجود خروج آمریکا از برجام به قوت خود باقی هست، گفت: ما نقشه راهی داریم که در سال 2016 بین روسای جمهور دو کشور امضا شد و همکاری در زمینه ایمنی هسته ای هم جزئی از این نقشه راه است.

سفیر سوئیس در پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان این‌که مطمئن هستیم همکاری‌های هسته‌ای ما با کشور عزیزمان ایران ادامه پیدا خواهد کرد،‌ اظهار کرد: کارها بسیاری در

لایتنر در آخر بیان کرد: ملاقات هایی میان آژانس هایمان انجام شده است مطمئن هستیم که ادامه پیدا خواهد کرد. سوئیس نخستین کشوری بود که در زمینه ایمنی هسته ای با کشور عزیزمان ایران همکاری کرد و قطعا نخستین کشوری نخواهیم بود که کشور عزیزمان ایران را در زمینه ایمنی هسته ای تنها بگذاریم.

واژه های کلیدی: ایران | سوئیس | همکاری | سرمایه گذاری | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog